رویال پس پابجی موبایل

رویال پس پابجی موبایل / Royale Pass Pubg Mobile

رویال پس و الایت پس پلاس پابجی موبایل

رویال پس و الایت پس پلاس pubg mobile به یک مدت زمانی مشخص در بازی گفته میشه که با گذشت این زمان و با انجام ماموریت ها به پایان می رسد . در ادامه مطلب رویال پس و الایت پس پلاس پابجی موبایل را برسی میکنیم . با iranmidasbuy همراه باشید.

بازی پابجی موبایل دارای تعداد اسکین میباشد که با بالا رفتن لول ، ماموریت ها ، سطح بازی و خرید درون برنامه ای میتوانید  آن ها را بدست آورید.اسکین های موجود در بازی شامل اسکین ماشین ، لباس ، اسلحه (گان) ، نارنجک و … میباشد . برای پیشروی در بازی و انجام ماموریت ها باید با دشمنان خود همراه با دوستان خود بجنگید و سعی کنید آخرین نفری باشید که زنده میماند تا بتوانید برنده بازی شوید.

رویال پس پابجی موبایل چیست؟

به مدت زمان مشخصی از بازی گفته میشود که شامل ماموریت های هفتگی و روزانه میباشد.شما با انجام این ماموریت ها میتوانید جوایز مربوط به هر سطح را دریافت کنید. شما با انجام ماموریت ها میتوانید جوایز رایگان که برای عموم است را دریافت کنید ولی با خرید الایت میتوانید جوایز بهتری دریافت کنید.

الایت پابجی موبایل شامل:

 

اگر میخواهید جوایز بهتری در ماموریت ها دریافت کنید و لول بازی خود را بالاتر ببرید، میتوانید از طریق لینک های رویال پس (الایت) و الایت پس پلاس (الایت پلاس) اکانت مورد نظر خود را خریداری کنید.

رویال پس سیزن 20 / Royale Pass Pack Season 20 الایت پس پلاس سیزن 20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تا کنون متوجه شدیم که رویال پس پابجی موبایل Royale Pass Pubg Mobile از سه بخش رایگان ، رویال پس و الایت پس پلاس تشکیل شده است.ماموریت های موجود برای یک فصل (سیزن) از بازی برای هر سه بخش یکسان بوده و تفاوتی با یکدیگر ندارد.هر سیزن از بازی دو ماه طول میکشد که به طور جداگانه برگزار میشود. ماه اول شامل چهار هفته و شروع آرپی از 1 الی 50 و ماه دوم نیز چهار هفته و شروع آرپی از 50 الی 100 میباشد.

با شروع هر هفته ماموریت های آن قابل انجام است این ماموریت ها شامل کشتن دشمن با اسلحه مشخص شده  یا بازی با دستان خود و یا … میباشد.ولی ماموریت ها در اینجا به پایان نمیرسد و روزانه نیز چندین ماموریت کوچک به شما داده میشود که با انجام آن میتوانید آرپی یا همان سطح خود را بالا ببرید. در هر آرپی میتوانید جوایز مربوط به آن قسمت را دریافت کنید.

اما نکته قابل توجهی که وجود دارد تفاوت میان سه بخش رویال پس است در بخش رایگان جوایز کمتری وجود دارد و اکثر جوایز به صورت سکه ی بازی میباشد.اما کسانی که رویال پس و الایت پس پلاس خریداری کرده اند میتوانند به جوایز بیشتری دسترسی داشته باشند که شامل یوسی UC اسکین ماشین ، موتور ، هواپیما ، انواع رقص (دنس)  و کلی جوایز دیگر میباشد.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که تفاوت رویال پس و الایت پس پلاس در چیست ،در الایت پس پلاس یا همان الایت پلاس شما در همان اول بدون انجام ماموریت 12 سطح از بازی را به صورت رایگان دریافت میکنید و میتوانید جوایز آن را نیز دریافت کنید ، اما تفاوت به این جا ختم نمیشود بلکه شما با خرید الایت پلاس میتوانید یک قاب عکس پروفایل و یک دنس از سیزن های گذشته به صورت رایگان دریافت کنید.

کسانی که به این جوایز علاقه دارند و میخواهند همیشه در هواپیما هنگام پرش به زمین مسابقه اسم آنها نمایش داده شود از پک الایت پس پلاس استفاده میکنند.

چگونه رویال پس بخریم؟

دو روش برای خرید الایت و الایت پلاس وجود دارد.شما میتوانید با خرید پک 340 یوسی بازی خود را الایت و با خرید پک 690 یوسی بازی خود را الایت پلاس کنید.همچنین میتوانید از پک های مستقیم که به ایمیل داخل بازی شما ارسال میشود استفاده کنید که شامل پک رویال پس (الایت) و الایت پس پلاس (الایت پلاس) میباشد استفاده کنید.

از کجا رویال پس بخریم؟

ایران میداس بای iranmidasbuy تنها نمایندگی شرکت میداس بای midasbuy داخل ایران میباشد که دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت،معدن و تجارت میباشد. شما میتوانید با انتخاب هر یک از پک های یوسی یا الایت آن را خریداری کنید.

همکاران ما همیشه در تلاش برای انجام سریع تر سفارشات با بهترین قیمت میباشند.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *